Bhp

 • foto

  kiedy szkolenie stanowiskowe bhp

  kiedy szkolenie stanowiskowe bhp Ochrona danych osobowych w BHP. Celem artykułu jest wprowadzenie do innowacyjnych przepisów ogólnego Rozporządzenia Unijnego (RODO), Poznanie praktycznego aspektu związanego z przetwarzaniem danych osobowych na dotychczasowych i nowych zasadach, Zdobycie umiejętności prawidłowego gromadzenia i zabezpieczenia danych osobowych w BHP. Komu Osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo informacji w przedsiębiorstwach.

  Dodany: 2020-04-16
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 4


 • foto

  Szkolenie w zakresie BHP Czynniki szkodliwe dla zdrowia

  Szkolenie w zakresie BHP. Czynniki szkodliwe dla zdrowia w budownictwie. Szkolenie okresowe w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami. Celem artykułu na moim blogu jest uzupełnienie wiedzy i umiejętności szczególnie z zakresu: oceny zagrożeń występujących w procesach pracy również ryzyka związanego z tymi zagrożeniami, kształtowania bezpiecznych.

  Dodany: 2020-04-08
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 0


 • foto

  Bhp w oświacie i placówkach oświatowych nowe przepisy bezpieczeństwo

  Bhp w oświacie i placówkach oświatowych nowe przepisy bezpieczeństwo i higiena pracy w oświacie i kolejna ważna zagadnienie opisana w książce to zasady prowadzenia szkoleń bezpieczeństwo i higiena pracy w tym informacje do przeprowadzenia obowiązkowego szkolenia z aspektu udzielania pierwszej pomocy. Dla zwiększenia bezpieczeństwa dzieci i młodzieży przebywających w szkole, wszyscy pracownicy powinni być przygotowani do.

  Dodany: 2020-02-15
  Kategoria: BHP
  Komentarze: 1