Prawo Pracy

 • foto

  Zobacz mikropożyczka 5000 jak liczyć stan zatrudnienia

  Zobacz mikropożyczka 5000 jak liczyć stan zatrudnienia w związku z panującą epidemią koronawirusa państwo przygotowało pakiet tarczy antykryzysowej, z racji któremu przedsiębiorcy będą mogli zyskać m.in. dodatkowe środki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Środki te da pożyczka 5000 złotych dla mikroprzedsiębiorców. Sprawdźmy, jakie warunki trzeba spełnić, ażeby ją uzyskać, a podobnie w który sposób będzie później możliwe jej.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  świadczenie postojowe ile razy można otrzymać w Tarcza

  świadczenie postojowe ile razy można otrzymać w Tarcza antykryzysowa przewiduje pomoc na rzecz samozatrudnionych. Zgodnie z jej zapisami w związku z przestojem spowodowanym epidemią koronawirusa samozatrudnieni mogą opierać się świadczenie postojowe. Zapomoga ta wypłacana będzie poprzez ZUS. Czy każdy samozatrudniony.

  Dodany: 2020-05-21
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0


 • foto

  wynagrodzenie minimalna 2020 i Leasing i outsourcing

  wynagrodzenie minimalna 2020 i Leasing i outsourcing Analiza opłacalności Leasing Pracowniczy opłacalność wynajmu cudzoziemców. Leasing pracowniczy jest coraz częściej stosowany przez firmy szukające oszczędności. W skrócie leasing pracowniczy polega na wdrożeniu przez pracownika pracy u innego pracodawcy poprzez okres ustalony w porozumieniu zawartym pomiędzy stronami. mln Cudzoziemców.

  Dodany: 2020-02-17
  Kategoria: Prawo pracy
  Komentarze: 0